1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Iš knygų mugės: ateities knygos ir A.Čekuolio "apsauga nuo žaliųjų"

Girdėjau važiuodamas radijo reportažą iš knygų mugės, kuriame buvo klausiama, kiek lietuviai kasmet išleidžia knygoms. Atsakymas buvo daugiau nei netikėtas. Pasirodo per metus Lietuvos gyventojas knygoms išleidžia net 3 litus, palyginimui alui gyventojas išleidžia 30 litų. Dabar suprantu kodėl knygų mugėje neprekiaujama alumi:-)

Kaip visuomet tarp daugybės renginių mugėje aplankėme įdomią diskusiją apie vaikų skaitymo įpročius. Pagrindinė mintis - vaikui knyga turi būti įdomi ir užkabinanti. Pridedu Jums matytą ten įspūdingą Mike Matas filmuką apie ateities knygas. Jei nematėte būtinai pažiūrėkite.

arba su lietuviškais titrais: http://www.ted.com/talks/mike_matas.html

Ilja Laursas, mobilių aplikacijų bendrovės GetJar įkūrėjęs sakė, kad jau po kelių metų planšetinis kompiuteris kainuos pigiau nei knyga. Žiūrėti čia

Pridedu keleta nuotraukų iš žurnalisto Algimanto Čekuolio knygos pristatymo, kuriame dalyvavo ir spec. pajėgų kariai. Facebook'o bičiulis Laimontas Dinius šias nuotraukas taikliai pavadino "apsauga nuo žaliųjų":-)

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".