1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

www.happybarometer.com

Kviečiu Jus aplankyti užvakar startavusią svetainę www.happybarometer.com, kur galima pasakyti kiek laimingi jaučiamės šiuo metu. Vakar vakare apie siekį pamatuoti vilniečių laimę radijo laidoje kalbėjomės su iniciatyvos autoriumi Artūru Jonkumi. Kol kas ta vilniečių laimė sukasi tarp 5.5-6.5 balų.

Kalbant apie laimę Čikagos universitete prieš keletą metų padarytas ilgalaikis tyrimas kiek gi mūsų laimė priklauso nuo pinigų kiekio. Šią iškalbingą lentelę visada prisimenu kai kalbam apie tai nuo ko priklauso laimė.


Iš visų aiškinimų kuriuos teko matyti mane labiausiai įtikina, jog mes savo laimę suvokiame per palyginimus, anot afrikiečių patarlės, žmogų kuria kiti žmonės. Kuo aplinkui daugiau panašių į mus, tuo esam laimingesni. Įdomios įžvalgos apie asmeninę laimę BBC svetainėje. http://www.bbc.co.uk/news/magazine-23097143


OECD laimingiausių šalių penketukas, jų piliečių laimės indeksas tarp 8-9 balų iš dešimties:

1. Šveicarija
2. Norvegija
3. Islandija
4. Danija
5. Švedija

http://live.wsj.com/video/the-five-happiest-countries/DA5AC344-9A86-4CDB-899A-CB4AA2460FD7.html?mod=e2fb#!DA5AC344-9A86-4CDB-899A-CB4AA2460FD7

 


 

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".