1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pagarba vakarietiškam Energetikos ministrui

Vakar vakare pakviečiau trečiadienio rytui į žinių radijo laidą "Pozicija" jaunąjį Energetikos ministrą Jaroslavą Neverovičių. Energetikos ministras šįryt per atstovę spaudai paprašė manęs klausimų.

Atsakiau, kad čia ne Rusija, net premjerams klausimų nesiunčiu, jei nepasitikite - nereikia, neikite. Pasakiau tik temas, kuriomis planuoju vesti pokalbį. Ką tik gavau Daivos Rimašauskaitės sms. Ministras ateis. Labai apsidžiaugiau, kad Jaroslavas Neverovičius pasielgė vakarietiškai, parodė, kad gyvename ne Rusijoje ir ne Baltarusijoje, džiaugiuosi ir priimu tai kaip pagarbą neprikausomai žurnalistikai. Mano akyse po šio poelgio jis gerokai pakilo. 

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".