1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Ko reikia, kad informacijos cunamiai nenužudytų mūsų produktyvumo?

Pritariu 200 proc. bičiuliui Ryčiui Juozapavičiui, kuris savo bloge www.juozapavicius.com rašo apie tai, kad mums reikia kūrybingesnės policijos. Nuostabus tekstas. http://www.juozapavicius.com/mums-reikia-kurybingesnes-policijos/ Įkvepančių pavyzdžių, nestandartinių sprendimų, bet svarbiausia saugios situacijos klaidai. Tolerancijos klaidai. To labai šiandien reikia. Visose srityse, ne tik policijoje.

Savaitgalio skaitiniams dalinuosi su Jumis nuostabios organizacijos, su kuria kartais tenka dirbti, įžvalgomis kaip mums pakelti asmeninį produktyvumą. Amžiuje, kuriame mūsų dėmesį atakuoja kasdieniniai informacijos cunamiai. Ko reikia, kad jie nenužudytų mūsų produktyvumo?

http://www.youtube.com/watch?v=1esyYzebVoA

Pridedu Tado Žuko atsiųstą įdomų Šveicarų mąstytojo Rolf Dobelli tekstą: Why you should stay away from the news? Rolf sako, kad dabartinės naujienos mūsų protams, tas pats kas cukrus kūnams. http://dobelli.com/?page_id=827

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".