1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Apie nepakartojamą penktadienio vakarą

Noriu padėkoti jaunatviškai moteriai su sidabrinės spalvos nedidele mašina. Ji penktadienio vakarą prieš mane pylėsi degalus Santariškių Nestės degalinėje ir paliko nuspaustą po savo pylimo pistoletą. Kaip visuomet sumokėjau kortele už kurą, tačiau vos tik pistoletą paėmiau į rankas visu smarkumu ėmė bėgti dyzelinas...turbūt nereikia pasakoti koks likau kol įkišau pagaliau pistoletą į baką. Reikėjo atidarytu langu važiuoti iki namų.

Žodžiu, turėjau nepakartojamą penkadienio vakarą, kurį praleidau vonioje skalbdamas dyzeline permirkusius savo drabužius ir vienintelę šiltą striukę. Išnešiau ryte viską į malkinę.  Šįryt atėjęs į vonią galvojau uždusiu nuo kvapo:-) Ačiū Dievui, kad važiavau namo, o ne skubėjau į kokią tiesioginę televizijos laidą.Tik dabar supratau, kodėl ši moteris man nusišypsojo. Ačiū už puikią pamoką. Dabar visam gyvenimui prisiminsiu, kodėl pirmiau reikia įkišti pistoletą į baką, o po to mokėti Nestes degalinėse. Žioplys:-)

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".