1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pokalbis su V. Vasiliausku: tai kas netilpo į radijo laidą

Vakar popiet kalbėjausi su LB vadovu Vitu Vasiliausku (pokalbį įsirašiau po pietų ŽR studijoje). Klausiau apie Audicką, galimus interesų konfliktus, kurių Vasiliauskas  neįžvelgia, kreipimąsi į VTEK. Atsakymai buvo argumentuoti, tačiau pasilieku vis dėlto prie savo nuomonės, kad interesų konflikto regimybė buvo ir žiūrint į esmę Audickas nėra privatus asmuo. Nors kolega Audrius Bačiulis ir kvietė dėl tokios nuomonės tris kartus persižegnoti, bet net tai padaręs netikiu, kad Romanovas pasamdė Audicką:-)

Įdedu visą pokalbį, nekarpytą, nemontuotą su V. Vasiliausku, jis šiek tiek ilgesnis nei transliavo Žinių radijas vakar vakare, ypač įdomu kai Vasiliauskas pokalbio pabaigoje pasakoja apie paskutinį susitikimą su V. Romanovu, jau po ūkio banko griūties, kalbam apie Finastą, kuri domisi atėjimu į bankų rinką, priklausomybę nuo skandinaviškų bankų, nerimą keliančius greituosius kreditus ir kt. Įdomaus klausymosi.

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".