1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Tiesioginiame eteryje Andrius Užkalnis prieš Kristupą Baublį

Nesutinku su klausytojais, kurie man rašė, kad ši tema neverta laidos http://verslas.delfi.lt/verslas/barai-nelaukia-a-uzkalnio-girtu-ir-netinkamai-apsirengusiu.d?id=61772849
Kavinių ir barų bendrasavininką Kristupą Baublį supykdė jo lankytojų įžeidinėjimas ir kritika tinklaraštyje, todėl tekstų autoriaus Andriaus Užkalnio jis savo kavinėse nepageidauja. Visada galvoju, kad įžeidimas yra ir labai subjektyvi kategorija priklausanti nuo asmens savivertės, ego ir kitų dalykų. Skaičiau keletą bičiulio Andriaus tekstų laukinėse žąsyse, nekvestionuoju jo teisės į nuomonę ir aštresnį žodį, nors kai kur man trūksta argumentacijos kodėl Andrius vadina „fifomis“ šių kavinių lankytojas:) Advokatė Liudvika Meškauskaitė dalyvavusi laidoje sako, kad Andriaus tekstuose apie lankytojus yra nemandagių išsireiškimų.

Kirstupas yra laisvas žmogus paskelbti kas jo kavinėse nepageidaujami. Tai yra gerai. Smagu, kad to viešai nebijo paaiškinti. Andrius su tuo sutinka.

Ši laida apie žodžio galią ir tai, kad tuos pačius žodžius mes kartais suvokiame skirtingai ir reaguojame į juos skirtingai. Kartais žodžiai sukeldavo karus ir įtampas tarp šalių.  Vakar apie šią  temą ilgai diskutavome namuose su Rimute, apie teisę į nuomonę, laisvę, kompetenciją vertintojo, ribinių žodžių naudojimą ir aišku ATSAKOMYBĘ. Nesutiksiu su tais klausytojais, kurie mano, kad santykių, bendravimo, elgsenos virtualioje erdvėje tema neverta nacionalinės žiniasklaidos dėmesio.

Laidos Kristupas Baublys prieš Andrių Užkalnį įrašas čia:

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".