1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

B.Vėsaitė įnešė ne sumaišties, o aiškumo

Šįryt valydamas sniegą pagalvojau, kad galima iš dalies sutikti su Prezidente, kad ūkio ministrės B.Vėsaitės pasisakymas apie „Hitachi“ galėjo sukelti tarptautines abejones vyriausybės vieninga laikysena. Tačiau kilus triukšmui matau ir daug teigiamo. Lietuvos žmonėms tapo dabar daug aiškiau ką valdžia rengiasi daryti su atomine. Pagaliau savo poziciją dėl atominės  per „Lietuvos rytą“ nusprendė pasakyti darbo grupei vadovaujantis Energetikos ministras J.Neverovičius.

Savo poziciją dėl atominės statybų dar kartą  leido visiems suprasti ir Dalia Grybauskaitė. Tačiau svarbiausia, kad ministrės B.Vėsaitės pasisakymas privertė atskleisti „kortas“ ir premjerą Algirdą Butkevičių, kuris po keleto valandų paaiškino, kad tai asmeninė ministrės nuomonė ir pan. Socdemai nestojo mūru palaikyti savo ūkio ministrės, nors dar visai neseniai kalbėjo, jog tokios atominės Lietuvai visai nereikia ir agitavo žmones balsuoti prieš ją. Tos valdžios laikysenos daug ką  sako, nes būtent su premjeru A.Butkevičiumi ir socdemais siejama daugiausia neaiškumo, ką Lietuva darys su atomine. Todėl Birutės Vėsaitės pareiškimas įnešė daugiau aiškumo į situaciją ką gi naujoji valdžia rengiasi daryti sunaująja atomine elektrine. Kaip sako VAE vadovas Rimantas Vaitkus artėja kritinių sprendimų metas. Įdomiausia bent man, ką valdžia darys su patariamojo referendumo rezultatais?

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".