1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

R.Kuodis patvirtina – pensijų skaičiuoklė iliuzinė

Tai va, bičiuliai, dalinuosi su Jumis karšta naujiena. Visos keltos prielaidos, kurias kėliau šįryt savo bloge bent jau man asmeniškai pasitvirtino. Pensijų skaičiuoklė -  iliuzinė. Tikėtis tokios investicinės  grąžos, kuri numatyta joje gali tik naivuolis, net ir pasirinkęs pesimistinį variantą. Tą patvirtino ką tik mano laidoje ir LB Valdybos pirmininko pavaduotojas R.Kuodis ir Socmino atstovė A.Aranauskienė sakiusi, kad skaičiai remiasi institucijų rekomendacijomis. Prielaidos, tiek investicijų grąžos, tiek atlyginimų augimo -  rekomendacinės ir optimistinės, neįvertinant kokiu slidžiu keliu vystosi  ekonomika, kas vyksta akcijų rinkose ir kokios tendencijos įsigali. Tikiuosi ši laida padės Jums geriau perprasti tai ką mums sako oficialūs asmenys ir kuo remiasi jų pateikiama piliečiams svarbi informacija. Man asmeniškai irgi bus lengviau apsispręsti.

Įdedu Jums ką tik darytos  laidos įrašą. „Aktualusis interviu“ kiekvieną darbo dieną popiet  17.05 val. per Žinių radiją.

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".