1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Buvau klausiamas tiesioginėje laidoje kaip atskiriu politikų melą?

Šiandien startavo ataujinta Žinių radijo programa, naujos laidos, nauji žmonės. Radijas jau vienuolikti metai yra mano antri namai.  Myliu jį labiau nei televiziją.  Ne tik dėl televizinės komercializacijos ir polinkio į šou. Neseniai kalbėjau su Tomu Dapkum iškeitusiu radiją į tv, jis sako irgi labai pasiilgsta radijo. Nors kasdien dirbu eteryje, vedu po kelias tiesiogines laidas tačiau tik du kartus per savo profesinę karjerą esu dalyvavęs Žinių radijo laidose kaip dalyvis. Ir netikėtai vakar popiet kolega Raigardas Musniskas pakvietė į savo laidą „Prie Pietų stalo“. Buvo linksma ir net truputi baisu.  Prisiminiau pirmą savo tiesioginę laidą prieš daugiau nei 10 metų, kai širdis buvo kulnuose ir atrodė, jog visi klausytojai girdi kaip stipriai ji plaka. Šiandien  po laidos nieko nesinorėjo, jaučiausi išsekęs. Išėjau pasiganyti po miestą ir atstatyti prarastą energiją.

Įdomūs, kartais sukti ir provokuojantys nestandartinius atsakymus kolegos klausimai apie žurnalistinę darbo virtuvę, linksmas ir laisvas pokalbis. Ypač patiko klausimai kaip atskiriu politikų/laidos dalyvių melą (maždaug laidos viduryje), po atsakymo buvau pavadintas psichiatru:), nežinau čia priekaištas ar komplimentas, gal jau laikas pasitikrinti...keletas detalių kaip rengiamės laidai, modeliuojam situacijas ir siekiame būti aktualūs ir nenuobodūs. Buvo įdomu tikiuos ne tik man vienam. 

Pridedu nuorodą į laidos įrašą ir aišku kviečiu klausytis žinių radijo:)

http://www.ziniur.lt/archyvas/2013/18/prie-pietu-stalo/19185/laida-%E2%80%9Eprie-pietu-stalo%E2%80%9C-su-%E2%80%9Eziniu-radijo%E2%80%9C-kolektyvu-apie-naujaji-sezona-

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".