1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Kaip tapti "geru kaimynu"?

Taikliai pasakyta, jog geras kaimynas už giminę artimesnis. Turim nerealius kaimynus. Ačiū Jiems už puoselėjamą mūsų gatvėj puikių kaimyninių santykių kultūrą apie kurią esu rašęs: http://www.aurimoblogas.lt/238-gatve.html
Šiemet mūsų šeimai teko garbė ir laimė savo gatvei ruošti Kalėdinį vakarą, tema: prajuokink mane. Kiekviena šeima turėjo prajuokinti kaimynus. Mes pristatėm "gero kaimyno" elgesio kodeksą:-) Linksmų šventų Kalėdų! Pridedu kelias akimirkas iš mūsų gatvės šventės.

„Gero kaimyno“ elgesio taisyklės

1. Iškask komposto duobę prie kaimyno tvoros, geriausia į miegamojo pusę.

2. 24/7 leisk savo šunį į gatvę. Skatink jį savo reikalus atlikinėt ne  savo kieme.
 
3. Prisikaupusias šiukšles trečiadienio rytais išnešiok po kaimynų  konteinerius.

4. Jei susikaupė pašvinkusios žuvies likučiai neuždarinėk šiukšlių konteinerio.

5. Žolę pjauk šeštadienio – sekmadienio rytais vos prašvitus, jei kaimynai pradės garsiai piktintis atsakyk: nepažeidinėk žmogaus teisių, nes apskųsiu tave Strasbūrui.

6. Nemokėk už internetą, o pasikvietęs gerą kompiuteristą nulaužk kaimyno slaptažodį ir pasigauk jo wi fi.

7. Gėles žmonai dovanok iš kaimyno daržo.

8. Degink žolę, padangas ir kitas liekanas, ypač kai vėjas pučia į kaimynų pusę. Žiemą dėk viską į pečių: „kuo juodesnis dūmas tuo skaniau...“.

9. Kuo dažniau renk triukšmingus vakarėlius,  nuomok namus jaunimo grupėms. Vos tik atvykus pas kaimynus svečiams ir įjungus muziką kviesk policiją.

10. Jei pas tave apsilankė prekybos agentas ką nors parduot, papasakok kaip jo prekę ir įmonę mėgsta tavo kaimynas. Neužmiršk priminti, kad kaimynas drovus ir agentas turi įdėti daug pastangų kad jį įtikintų įsigyti jo prekę.

11. Pavasarį neužmiršk patręšti daržo šviežiu paukščių mėšlu.

12. Pasitikrink artimiausių kaimynų psichinę būklę. Paskambinęs į kaimyno duris, pasislėpk. Pakartok šį veiksmą po 20 minučių, po 1 valandos ir dar po valandos ir dar.....sulaukus neadekvačios reakcijos, pakabink lentelę: ATSARGIAI! Geras kaimynas, bet turi silpnus nervus!!!

13. Vasaros metu gamtinius reikalus  atlikinėk prie kaimyno tvoros!

14. Būk džentelmenas, iškrėtęs šunybę, visada paduok kaimynui ranką ir paklausk: kaip sekas:)))

 

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".