1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Pilietiškumo pamoka

Visada žaviuosi kai žmonės save suvokia ne tik kaip rinkos dalį ar vartotojus bet ir kaip neabejingus piliečius. Ne tik stebinčius bet ir darančius. Puiki Elenos Martinonienės pilietiškumo ir atsakomybės pamoka. Tai yra nedidelis bet svarbus veiksmas prisidedadantis ne tik prie pilietiškumo bet ir verslo civilizavimo. Patiko metafora apie uodą, kuris nors ir mažas bet kartais gali būti labai skausmingas. Elena savo Facebook profilyje vakar parašė:

„Po tragedijos, įvykusios šeštadienio rytą, atsisakau naudotis tų telekomunikacijų bendrovių paslaugomis, kurios neužtikrina galimybės nustatyti BPC skambinančiojo buvimo vietos. Nutrauksiu paslaugų teikimo sutartį nurodydama bendrovei tik šią priežastį, sumokėtą už tai ,,baudą" vertinsiu kaip mano šeimos investiciją į mūsų visų saugumą. Tai uodo įkandimas banginiui, bet man nepiimtina koloboruoti. Jei ne ,,banginių apetitas", vakar, gal ir visai nedidelė, bet reali tikimybė tą mergaitę išgelbėti būtų buvusi. Glausdama prie savęs 16-os ir 7-erių dukreles, nesuvokiu nei protu nei širdim, ką dabar išgyvena tos mergaitės artimieji... Tad darau, ką šioje situacijoje dar galiu padaryti. Kaip pilietė ir mama.“

 

comments

Nuomonė apie dienoraštį

Kai visokie realybės šou rodo ne tik tą šou, bet ir šou apie šou rengimą, tai galima tik juoktis iš jų tokios realybės. Nėra jos ten ir tiek. Bet kai žurnalistai, kuriais mes pasitikime, realiai pasakoja ne tik apie laidos rengimo užkulisius, bet ir pasirengimo jai etapus, susitikimus, vakarienes, pokalbius ir vertinimus, man jau dabar aišku, kad tokio skaidrumo ir atvirumo Lietuvos žurnalistikoje dar nebuvo. 

Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius

Pilnas straipsnis: Skaidri, atvira ir interaktyvi – tokia galėtų būti visa Lietuvos žurnalistika »

 

Skaitytojų komentarai:

Regina: "Žurnalistai eidami tuo skaidrumo ir atvirumo keliu toli nenueisite, todėl kad išpliurpiat valdžios paslaptis ir tampate nepatikimais. Dėl to negausite užsakomųjų laidų ar straipsnių...ką valgysite??? Ot baigsis tuoj jūsų bravūra...".

Beata: "Politikai nekalbėdami su savo žmonėmis kuriasi sau priešus. O tai - strateginė klaida.".